Heeft u vragen? Bel ons: +31-(0)24 6485348
Service en betrouwbaarheid: De hoge product- en vakkennis van de Estillon medewerkers maakt het mogelijk de klant een professioneel advies te geven. Daarbij staat aansluitende, professionele productinformatie hoog in het vaandel voor Estillon. Goed georganiseerde logistiek zorgt ervoor dat u uw orders op tijd in huis hebt. Het Estillon team staat voor u klaar om samen met u naar de juiste oplossing te zoeken.
Directie

Richard Bosveld

Directie 

info@estillon.nl
Product Marketing Manager

Arno Philipsen

Product Marketing Manager

a.philipsen@estillon.nl
Customer Service Manager

Rob van Houtum

Customer Service Manager

r.vanhoutum@estillon.nl
Administration / Human Resources

Charlotte Waterschoot

Administration / Human Resources

c.waterschoot@estillon.nl
Hospitality

Kim Tasseron

Hospitality

k.tasseron@estillon.nl
Hospitality

Margret Albers

Hospitality

m.albers@estillon.nl
Customer Service

Hendrik Max

Customer Service

h.max@estillon.nl

Purchase / Logistics

Richard Bisschops

Purchase / Logistics

inkoop@estillon.nl

Technical Sales Consultant

Willem van der Dussen

Technical Sales Consultant

w.vanderdussen@estillon.nl
Technical Sales Consultant

Bart Visser

Technical Sales Consultant

b.visser@estillon.nl
Marketing Online & Offline

Floor Marcus

Marketing Online & Offline

f.marcus@estillon.nl
Marketing Online & Offline

Walter van Herwijnen

Marketing Online & Offline

w.vanherwijnen@estillon.nl
Warehouse

Jaap van Uden

Warehouse

centraal@estillon.nl
Laden
Laden