Heeft u vragen? Bel ons: 024-6485348
Service en betrouwbaarheid: De hoge product- en vakkennis van de Estillon medewerkers maakt het mogelijk de klant een professioneel advies te geven. Daarbij staat aansluitende, professionele productinformatie hoog in het vaandel voor Estillon. Goed georganiseerde logistiek zorgt ervoor dat u uw orders op tijd in huis hebt. Het Estillon team staat voor u klaar om samen met u naar de juiste oplossing te zoeken.
Operations Manager
Operations Manager:
Rob van Houtum
r.vanhoutum@estillon.nl
Product Marketing Manager
Product Marketing Manager:
Arno Philipsen
a.philipsen@estillon.nl
International Sales Manager
International Sales Manager:
Hans Conde y Nieto
h.conde@estillon.nl
Hospitality:
Hospitality:
Kim Tasseron
k.tasseron@estillon.nl
Customer service:
Customer Service:
Jolanda Janssen
j.janssen@estillon.nl
Technical Sales Consultant:

Technical Sales Consultant:
Bart Visser
b.visser@estillon.nl

Customer Service:
Customer Service:
Nicolette Vermeulen
n.vermeulen@estillon.nl
Hospitality:
Hospitality:
Margret Albers
m.albers@estillon.nl
Customer Service:
Customer Service:
Sandra van Vugt
s.vanvugt@estillon.nl
Inkoop:
Inkoop:
Richard Bisschops
inkoop@estillon.nl
Marketing Online & Offline:
Marketing Online & Offline:
Floor Marcus
f.marcus@estillon.nl
Warehousing:
Warehousing:
Jaap van Uden
centraal@estillon.nl
Laden
Laden