Organisatie

Organisatie

Service en betrouwbaarheid: De hoge product- en vakkennis van de Estillon medewerkers maakt het mogelijk de klant een professioneel advies te geven. Daarbij staat aansluitende, professionele productinformatie hoog in het vaandel voor Estillon. Goed georganiseerde logistiek zorgt ervoor dat u uw orders op tijd in huis hebt. Het Estillon team staat voor u klaar om samen met u naar de juiste oplossing te zoeken.

Team Estillon Nederland

Richard Bosveld
Director

r.bosveld@estillon.nl

Arno Philipsen
Product Marketing Manager

a.philipsen@estillon.nl

Rob van Houtum
Purchase

inkoop@estillon.nl

Charlotte Waterschoot
Administration / Human Resources

c.waterschoot@estillon.nl

Kim Tasseron
Hospitality

commercial@estillon.nl

Margret Albers
Hospitality

commercial@estillon.nl

Jaap van Uden
Warehouse

centraal@estillon.nl

Dave Clignett
Head of Sales

sales@estillon.nl

Hendrik Max
Customer Service

sales@estillon.nl

Maryna Velmozhko
Customer Service

sales@estillon.nl

Willem van der Dussen
Technical Sales Consultant

w.vanderdussen@estillon.nl

Bart Visser
Technical Sales Consultant

b.visser@estillon.nl

Floor Marcus
Marketing Online & Offline

f.marcus@estillon.nl

Walter van Herwijnen
Marketing Online & Offline

w.vanherwijnen@estillon.nl

Team Estillon S.A.R.L. Frankrijk

Djedjiga Sosson

Djedjiga Sosson
Office France

d.sosson@estillon.fr

Sebastien Pohu

Sebastien Pohu
Customer Service

s.pohu@estillon.fr

Team Estillon GmbH Duitsland

Thomas Schultz

Thomas Schultz
Director Estillon Germany

t.schultz@estillon.de